Türkçe

DURSUNBEY YAYLA ŞENLİKLERİ'NE KATILDIK

1667 kez bakılmış
dursunbey
KDSG olarak, bu yıl 5. si gerçekleştirilen Dursunbey Yayla, Halk Oyunları ve Doğa Sporları Şenlikleri'ne katıldık. 23 kişilik ekiple gittiğimiz yaylada çadırlarımızı kurduk. Suçıktı'yı ve Dursunbey'i gezdik, alabalık ve pideli paça yedik, halk oyunları gösterilerini izledik. Farklı kültürlerin yansımalarını izlerken, birbirinden keyifli 2 gün ve 1 gece geçirdik.

BAYRAMI ZİRVEDE KUTLADIK

1633 kez bakılmış
Maya Tepe
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle düzenlediğimiz Madra Dağı zirve tırmanışı başarıyla tamamlandı. 16 kişilik bir ekiple, yaklaşık 11 saat süren etkinlik sonunda Madra Dağı'nın 1343 metrelik zirvesi olan Maya Tepe'ye çıktık ve zirve taşında bayraklarımızı açarak hatıra fotoğrafı çektik.

ŞADAK'lı Dostlarla Fidanlık Şelalesi'ni Gezdik.

1805 kez bakılmış
Fidanlık
Gönen'den gelen ŞADAK'lı dostlarımızla zorlu ama keyifli bir parkuru geçerek Fidanlık Şelalesi'ne ulaştık. 39 kişi ile gerçekleştirdiğimiz yürüyüşe Balıkesir, Çanakkale, Gönen ve Körfez'den yürüyüşçüler katıldı.

MIHLI ÇAYI ve BAŞDEĞİRMEN ŞELALESİ ROTALARIMIZ ARASINA GİRDİ

4975 kez bakılmış
Başdeğirmen
Mıhlı Çayı'nın eşsiz güzelliğini yaşayarak keşfettiğimiz yeni rotamızla, Başdeğirmen Köprüsü, Mıhlı Şelalesi ve kanyonun manzaraları eşliğinde Adatepeüstü Köyü'ne de uğrayarak unutulmaz bir gün yaşadık.
1 2 (3) 4 5 6
17/10/2019 Gün Ortalama:70  Bugün 11 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:3.85.214.0